2019-01-23
Lokata na Start w PLUS BANK S.A. najlepszą lokatą kwartalną roku 2018 wg Bankier.pl
 
Czołowy serwis branżowy - Bankier.pl dokonał podsumowania rankingów produktów bankowych, publikowanych przez siebie przez cały okres ubiegłego roku. W artykule z dnia 16 stycznia b.r. pod tytułem Raz wygrać to mało. Liderzy rankingów 2018 - konta, lokaty, kredyty*, autorstwa: Moniki Dekrewicz, Katarzyny Rostkowskiej, Malwiny Wrotniak, Mateusza Gawina i Michała Kisiela, wyróżniono Lokatę na Start PlusBanku tytułem lidera roku 2018 wśród depozytów trzymiesięcznych, zakładanych na kwotę 10 000 zł., przy założeniu dodatkowych warunków stawianych Klientom przez banki.
Lokata na Start dedykowana jest posiadaczom konta osobistego w PlusBanku i można z niej skorzystać jednorazowo.  Jest to lokata 3 miesięczna, w przedziale kwotowym od 1 do 10 tysięcy złotych. Depozyt cechuje oprocentowanie progresywne -  wzrasta co miesiąc licząc na starcie od poziomu 3% do 5% w ostatnim okresie odsetkowym. Oprocentowanie efektywne lokaty wynosi aż 4% w skali roku. Istnieje możliwość jej zerwania bez utraty odsetek po każdym pełnym okresie odsetkowym.
U progu nowego roku, Lokata na Start ze średnim oprocentowaniem 4% w skali roku utrzymuje się nadal na prowadzeniu stawki wśród depozytów trzymiesięcznych sparametryzowanych wg tych samych kryteriów przez analityków Bankier.pl**.  
Produkt dostępny jest w Oddziałach Partnerskich mieszczących się w Punktach Sprzedaży PlusBanku, Plusa i Cyfrowego Polsatu, za pośrednictwem Infolinii (pod nr 618 461 461 lub 801 44 55 66)*** lub po wysłaniu SMS-a o treści START na nr 661 005 500****.
 „Zwycięstwo Lokaty na Start w rocznym  podsumowaniu Bankier.pl umacnia pozycję PlusBanku na rynku produktów depozytowych kierowanych do Klientów detalicznych. Szczególnie, że jest wypadkową cotygodniowych zestawień prowadzonych nieprzerwanie przez cały rok. Świadczy zatem, że wskazanie na PlusBank to nie dzieło przypadku, ale wynik ciężkiej pracy, dzień po dniu. Wyróżnienie Lokaty na Start w rankingu stycznia 2019 to dla nas dodatkowy powód do zadowolenia, ale przede wszystkich ukłon w stronę Klientów PlusBanku. Traktujemy to również jako zobowiązanie” –  powiedział Michał Szydłowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Relacjami z Klientami PlusBanku.
* bankier.pl/wiadomosc/Raz-wygrac-to-malo-Liderzy-rankingow-2018-konta-lokaty-kredyty-7637109.html
** bankier.pl/oszczedzanie/ranking/najlepsze-lokaty-3-miesiace
*** koszt połączenia zależy od operatora
**** koszt jak za zwykły SMS
 
Źródło: PLUS BANK S.A. Kontakt: Mikołaj Jabłoński, Główny Specjalista ds. kontaktów z mediami PLUS BANK S.A.,
E: mikolaj.jablonski@plusbank.pl


2018-10-24
PLUS BANK PROMOCJA LOKAT
więcej
X