Biuro prasowe

Nagrody

  • Certyfikat Jakość Roku 2017 za Kredyt Konsolidacyjny Jedna Rata
  • Certyfikat Jakość Roku SREBRO
  • nagroda dla NAJLEPSZEGO
    ANALITYKA MAKROEKONOMICZNEGO 2009
  • w kategorii najlepszy polski
    Bank LAUR KLIENTA 2010
  • certyfikat programu SPRZEDAJEMY ETYCZNIE 2011 Firma godna zaufania Klientów

Akcjonariat PLUS BANK SA

Większościowym akcjonariuszem i udziałowcem PLUS BANK S.A., dotyczy kapitału zakładowego i głosów WZA, w sposób bezpośredni i pośredni, jest Pan Zygmunt Solorz.

Wszyscy Członkowie Rady Nadzorczej i Zarządu Banku spełniają wymogi określone w przepisach art. 22aa ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Prawo bankowe.

HistoriaPLUS BANK S.A. to jeden z pierwszych, prywatnych banków prowadzących działalność od 1991 roku, który wykorzystuje kompetencje ponad dwudziestoletniego doświadczenia w sektorze bankowym i najnowsze rozwiązania technologiczne oferowane we współpracy ze strategicznymi partnerami Banku, tj. Polkomtel Sp. z o.o. i Cyfrowym Polsatem, zapewniając bezpieczną i korzystną ofertę usług finansowych dla swoich klientów.

PLUS BANK S.A. jest Bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, powstałym na kapitale polskim. Bank aktywnie uczestniczy w działaniach o charakterze społecznym, współpracując z Fundacją Polsat od 1996 roku, wspierając jej statutową działalność, a tym samym szczytne cele charytatywne.

 

X