2017-10-06
Nowy Spot Tu i Teraz
Najpopularniejszy produkt w ofercie banku i najczęściej nagradzany kredyt w niezależnych rankingach finansowych, od dziś jest bohaterem nowej kampanii reklamowej PlusBanku. Spot telewizyjny promujący Kredyt Tu i Teraz rozpoczyna pięciomiesięczną kampanię promocyjną banku w mediach ogólnopolskich.

Reklama ukazująca szereg korzyści jakie daje skorzystanie z kredytu na niewielką kwotę nie jest przypadkowa. Coraz więcej klientów banków poszukuje atrakcyjnych pożyczek na preferencyjnych warunkach, wspierających możliwości budżetu domowego. - Postawiliśmy na mocny, sprawdzony produkt, po który sięga coraz więcej klientów. Ten kredyt to nasza wizytówka, idealnie buduje pozytywne skojarzenie doskonale dopasowanego produktu bankowego do bieżących potrzeb, tak różnych dla każdego z nas. Tu i teraz. Wygodny, na dowolny cel i dostępny od ręki. Taki właśnie jest ten kredyt – wyjaśnia Dariusz Łachowski – Członek Zarządu w PlusBanku. 

 


Kreację spotu oraz kampanię digitalową przygotowała agencja reklamowa Creathink zaś wybór i zakup mediów zrealizował dom mediowy Vizeum. - Cieszymy się z nawiązania współpracy z PlusBankiem. To efekt naszej ciężkiej, codziennej pracy oraz dowód na to, że najważniejsza w reklamie jest jakość ludzi pracujących przy projekcie, ich wiedza, doświadczenie oraz zaangażowanie, a nie logo - mówi Radosław Wójcik, CEO Creathink.
Spot telewizyjny podkreślający zalety kredytu Tu i Teraz to pierwsza kampania reklamowa PlusBanku, w pełni dedykowana jego innowacyjnym produktom dostępnym dla każdego oraz bogatej ofercie benefitów wynikających ze strategicznej współpracy z Cyfrowym Polsatem i Polkomtelem.

Kredyt Tu i Teraz jest jednym z najchętniej wybieranych produktów przez Klientów PlusBanku. Wniosek o najlepszy - w tym miesiącu - Kredyt jest dostępny w Oddziałach bankowych, punktach sprzedaży CP/PLK, Centrum Obsługi Klienta pod numerami 801 44 55 66 lub 61 8 461 461 lub po wysłaniu SMS o treści TERAZ na numer 661 005 500 (numer wyłącznie do kontaktu SMS-owego, (koszt SMS zgodnie ze stawką operatora) oraz przez aplikację mobilną PLUSBANK24.pl wybierając w menu zakładkę Wnioski.

Interesuje Cię ten produkt kliknij

2017-10-03
PlusBank dołączył do BAKCYLA
więcej
2017-10-16
Kredyt Tu i Teraz zwyciężył
więcej

ZŁÓŻ WNIOSEK

Lokata Sprawdź nasze
inne produkty
Konto
X