2017-12-12
Promocyjna oferta lokat!


Posiadamy szeroką ofertę depozytów zarówno dla stałych, jak i nowych klientów.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szeroką ofertę dla naszych depozytów:
 
Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk - Produkt adresowany do obecnych oraz nowych Klientów Banku, którzy posiadają lub otworzą dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz zdeponują w Banku nowe środki.
Lokata na Start - Produkt adresowany do Klientów posiadających w PlusBanku Konto Plus, założone w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy i nie posiadających w PlusBanku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych do chwili przedstawienia oferty lokaty.
Lokaty Zakładane Przez Bankowość Elektroniczną Lub Aplikację Mobilną Plusbank24 - Lokaty zakładane przez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną plusbank24 to wygodny produkt dla wymagających. Idealny dla tych, którzy cenią sobie komfort, wygodę i szybką dostępność.
Lokata Negocjowana Overnight - Produkt dla wymagających Klientów, dający szybki i pewny zysk.
Lokata Standardwa Walutowa - Lokaty Standardowe walutowe o stałej i zmiennej stopie procentowej w USD, EUR i GBP to produkt oferujący szeroki wybór terminów oraz walut.
Lokata Standardowa W PLN- Lokata Standardowa o stałej stopie procentowej w PLN, to dopasowany do preferencji i możliwości każdego Klienta produkt, oferujący szeroki wybór terminów oraz elastyczność w wyborze oprocentowania. Zaletą Lokaty Standardowej jest także niska minimalna kwota wpłaty.
Lokata Internetowa - Produkt adresowany do osób ceniących sobie czas i wygodę. Założenie lokaty nie wymaga wizyty w Oddziale.


2017-12-12
Z Kredytem PROFIT z ROR zyskujesz podwójnie!
więcej
2018-01-01
Lokata na Start PlusBanku najlepsza!
więcej

ZŁÓŻ WNIOSEK

Lokata Sprawdź nasze
inne produkty
Konto
X