Metoda autoryzacji Certyfikat polega na autoryzacji czynności przez włożenie karty z zapisanym ważnym certyfikatem do czytnika oraz autoryzację użycia PINem karty. 
 
Metoda autoryzacji (kody sms lub certyfikat) jest przypisana do Użytkownika, co oznacza, że zawsze autoryzując operacje w plusbankt24 będziesz używał tego samego sposobu autoryzacji, niezależnie od kontekstu, w którym pracujesz.  Metoda autoryzacji jaką jest certyfikat jest dedykowana głównie do osób obsługujących rachunki biznesowe, ale mogą z niej korzystać także klienci indywidualni. 

Do poprawnego działania Certyfikatu niezbędne jest zainstalowanie sterowników do czytnika i karty chipowej. Informacje na temat instalacji znajdziesz w instrukcji.

Wymagania techniczne do obsługi kart chipowych i czytników

WYMAGANIA TECHNICZNE DO OBSŁUGI KART CHIPOWYCH I CZYTNIKÓW:
 
Port USB


 
system operacyjny
Windows
XP/2000/Vista/7

 
Java


 
przeglądarka internetowa
(z pośród wspieranych do obsługi plusbank24)
obsługująca Java Script,

Jeżeli do autoryzacji będzie używana metoda...

Jeżeli do autoryzacji będzie używana metoda – Certyfikat, to nie będzie można autoryzować operacji składanych przez plusbank24 lajt, ponieważ nie ma możliwości podłączenia karty z certyfikatem do urządzenia mobilnego. 

W celu zmiany metody autoryzacji na certyfikat skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta lub najbliższym Oddziałem Operacyjnym. Opłaty związane z tą metodą autoryzacji znajdują się w bieżącej Tabeli Opłat i Prowizji.

 
X