invoobill

Usługa invoobill polega na udostępnieniu Klientowi e-faktur wystawianych przez dostawców masowych usług (energii elektrycznej, gazu, Internetu, telefonu itp.) za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej plusbank24.

<Bankowość elektroniczna

Invoobil

Usługa eliminuje z obiegu papierowe faktury i rachunki w kontaktach pomiędzy Dostawcą a Klientem (Odbiorcą). Każdy kto skorzysta z tej formy płatności, otrzyma faktury i rachunki bezpośrednio na swoje konto w plusbank24, gdzie ureguluje należności jednym kliknięciem.

DECYDUJĄC SIĘ NA SKORZYSTANIE Z MOŻLIWOŚCI JAKIE DAJE INVOOBILL OTRZYMUJESZ SAME KORZYŚCI:

  • OPŁACASZ FAKTURY I RACHUNKI NIE WYCHODZĄC Z DOMU, podczas podróży lub wakacji
  • OSZCZĘDZASZ CZAS – nie musisz własnoręcznie wypełniać przelewów
  • MASZ PEWNOŚĆ, że fakturę otrzymasz na czas, bez pośrednictwa poczty    
  • SAM DECYDUJESZ, kiedy zrealizujesz płatności, możesz je również odrzucić 
  • WSZYSTKIE RACHUNKI i faktury przechowujesz W JEDNYM MIEJSCU
  • ​Rezygnując z papierowych dokumentów - DBASZ O ŚRODOWISKO NATURALNE


Aby skorzystać z usługi nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów, nie musisz też podpisywać umowy. Wystarczy, że na stronie plusbank24 wypełnisz  prosty formularz, a następnie przekażesz do Twojego dostawcy usług 10-cyfrowy kod, otrzymany podczas rejestracji. Od tej chwili faktury będą w formie elektronicznej wysyłane na Twoje konto w plusbank24. Oprócz rachunków i faktur dostawca usług może na Twoje konto wysyłać inne dokumenty takie jak bilingi, informacje handlowe, zmiany regulaminów i inne.

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE INVOOBILL:

  • Za pomocą usługi Invoobill możesz opłacić rachunki i faktury osób z Twojej rodziny, które nie mają dostępu do konta bankowego w Internecie.
  • Płatność Invoobill gwarantuje bezpieczeństwo Twoich środków – usługa jest realizowana przez Krajową Izbę Rozliczeniową, która od 1994 r. sprawnie i bezpiecznie realizuje międzybankowe transakcje płatnicze, należy do grona największych europejskich izb rozliczeniowych.
  • Przelewy zlecone za pomocą Invoobill realizowane są zgodnie z harmonogramem sesji Elixir.
  • ​Usługa Invoobill jest dostępna między innymi dla klientów PGE, LINK 4, Lista wszystkich dostawców usług znajduje się na stronie Invoobill.

Jak aktywować invoobil w pb24?

Invoobill jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą na bieżąco kontrolować płatności wynikające z powtarzających się zobowiązań, a jednocześnie mieć możliwość prostego przechowywania elektronicznych faktur, bez konieczności przechowywania ich papierowych wersji.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Lokata Sprawdź nasze
inne produkty
Konto
X