lokata overnight

Lokata, która zapewni Ci atrakcyjny zysk krótkookresowych nadwyżek finansowych. 

< Pozostałe lokaty Złóż wniosek >

Lokata overnight

Lokata, która zapewni Ci atrakcyjny zysk krótkookresowych nadwyżek finansowych. Lokatę Overnight otwierasz na koniec danego dnia operacyjnego, a zakończenie okresu deponowania następuje z chwilą otwarcia następnego dnia operacyjnego po dniu otwarcia lokaty, co pozwala na uzyskanie dodatkowych odsetek od posiadanych środków bez konieczności ich blokowania w ciągu dnia. 

KORZYŚCI:

  • AUTOMATYCZNA LOKATA OVERNIGHT otwierana jest każdorazowo ze środków zgromadzonych na rachunku KONTO BIZNES, stanowiących nadwyżkę powyżej kwoty 100.000 PLN. Odsetki naliczane od poszczególnych lokat założonych w danym miesiącu dopisywane są do rachunku KONTO BIZNES w ostatnim dniu miesiąca.
  • NEGOCJOWALNA LOKATA OVERNIGHT minimalna kwota lokaty wynosi 300.000 PLN. Odsetki stawiane są do dyspozycji Klienta na bieżąco tj. po rozliczeniu danej lokaty w momencie otwarcia dnia operacyjnego. Oprocentowanie ustalane jest indywidualnie dla każdej lokaty. Wysokość stopy procentowej możesz ustalać w Placówce Banku prowadzącej rachunek lub negocjować indywidualnie.

ZŁÓŻ WNIOSEK W ODDZIALE LUB TELEFONICZNIE

 
Złóż wniosek >

Jeśli jesteś zainteresowany produktem
skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym

Kontakt z Doradcą Biznesowym
X