Kredyt w koncie Plus

Proponujemy Ci dodatkową gotówkę, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel.

<Pozostałe kredyty Złóż wniosek

Kredyt w Koncie Plus

O PRODUKCIE:

Pieniądze dostępne są w każdej chwili w ramach przyznanego limitu kredytowego, a odsetki liczone są jedynie od wykorzystanej kwoty limitu.

  • otrzymasz szybko i sprawnie, w przypadku limitu do 4 200 zł wystarczy oświadczenie o zatrudnieniu i dochodach
  • łatwy dostęp - linia kredytowa jest dostępna dla Ciebie przez cały czas, możesz skorzystać z kredytu w dowolnym momencie
  • niskie koszty - 0 zł prowizji za przyznanie i pierwsze 30 dni bez żadnych odsetek – nic nie płacisz nawet wtedy, gdy kredyt wykorzystany zostanie w całości.

OKRES KREDYTOWANIA

Kredyt w Koncie Plus udzielany jest na  36 miesięcy.  Pozwala to zaoszczędzić na prowizjach za odnowienie, które najczęściej pobierane są po 12 miesiącach. Istnieje również możliwość automatycznego przedłużenia na kolejny okres bez konieczności wizyty w oddziale Banku. 
 

OPROCENTOWANIE

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,06%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4200 zł, całkowita kwota do zapłaty 5646,05 zł, oprocentowanie zmienne 8,9% w skali roku (na które składa się oprocentowanie stałe 0,0% przez okres 30 dni od dnia uruchomienia kredytu w Koncie Plus i oprocentowanie zmienne 8,9% przez okres 335 dni od dnia zakończenia 30-sto dniowego okresu od dnia uruchomienia kredytu w Koncie Plus), całkowity koszt kredytu 1446,05 zł (w tym: prowizja 0,0 zł, odsetki 1089,65 zł, opłata za użytkowanie karty do rachunku w okresie 36 miesięcy 356,40 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 17.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.

KWOTA LIMITU KREDYTOWEGO

Minimalna kwota limitu kredytowego to 2000 zł, natomiast maksymalna kwota kredytu wynosi 50 000 zł.
Limit kredytowy w koncie jest to wygodne rozwiązanie kredytowe, które umożliwia otrzymanie  nawet maksymalnej kwoty kredytowej już w momencie otwierania konta.
Kredyt może być przyznany również później na podstawie historii rachunku z każdego banku.

Maksymalna wysokość limitu kredytowego jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta oraz realizowanych comiesięcznych wpływów na konto osobiste.

Poradnik konsumenta.
Informacja dla Wnioskodawców o ryzyku i skutkach związanych ze zmienną stopą procentową 

WYMAGANE DOKUMENTY

 
  • DOWÓD OSOBISTY / PASZPORT POLSKI

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?

  • PODAJ SWÓJ NUMER TELEFONUnasz doradca skontaktuje się z Tobą
  • ZADZWOŃ  801 44 55 66 lub 61 8 461 461 ​(koszt wg stawki operatora)
  • ODWIEDŹ NAJBLIŻSZĄ placówkę banku
  • WYŚLIJ SMS O TREŚCI LIMIT POD NUMER 661 00 55 00 (koszt wg stawki operatora, numer wykorzystywany tytlko do kontaktu SMS-owego )
  • PRZEZ BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNĄ plusbank24.pl
  • PRZEZ APLIKACJĘ MOBILNĄ plusbank24
 
 

Złóż wniosek >

ZMIANY W REGULACJACH PLUS BANK

ZMIANY W REGULACJACH PLUS BANK

ZŁÓŻ WNIOSEK

Lokata Sprawdź nasze
inne produkty
Konto
X