CZYTNIK I KARTY CHIPOWE DO METODY AUTORYZACJI

Metoda autoryzacji Certyfikat, to wygodna forma autoryzacji przy pomocy karty z nagranym na niej certyfikatem wydanym przez PLUS BANK S.A.

<Bankowość elektroniczna

CZYTNIK I KARTY CHIPOWE DO METODY AUtORYZACJI

Metoda autoryzacji Certyfikat polega na autoryzacji czynności przez włożenie karty z zapisanym ważnym certyfikatem do czytnika oraz autoryzację użycia PIN-em karty. 

Metoda autoryzacji (kody sms lub certyfikat) jest przypisana do Użytkownika, co oznacza, że zawsze autoryzując operacje w plusbank24 będziesz używał tego samego sposobu autoryzacji, niezależnie od kontekstu, w którym pracujesz.  Metoda autoryzacji jaką jest certyfikat jest dedykowana głównie do osób obsługujących rachunki biznesowe, ale mogą z niej korzystać także klienci indywidualni. 

Do poprawnego działania Certyfikatu niezbędne jest zainstalowanie sterowników do czytnika i karty chipowej.Informacje na temat instalacji znajdziesz w Instrukcji. 

Wymagania techniczne do obsługi kart chipowych i czytników

 

port USB system operacyjny Windows XP/2000/Vista/7 Java przeglądarka internetowa (z pośród wspieranych do obsługi plusbank24) obsługująca Java Script,

Metoda Certyfikat

Jeżeli do autoryzacji będzie używana metoda – Certyfikat, to nie będzie można autoryzować operacji składanych przez plusbank24 lajt, ponieważ nie ma możliwości podłączenia karty z certyfikatem do urządzenia mobilnego. 

W celu zmiany metody autoryzacji na certyfikat skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta lub najbliższym Oddziałem Operacyjnym. Opłaty związane z tą metodą autoryzacji znajdują się w bieżącej Tabeli Opłat i Prowizji.

Jeśli jesteś zainteresowany produktem
skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym

Kontakt z Doradcą Biznesowym
X